Logisztikai Vezető / Logistics Manager

2018. január 19.

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat, valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Partnercégünk megbízásából az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

LOGISZTIKAI VEZETŐ / LOGISTICS MANAGER

Feladatok:

  • A logisztikai OSZTÁLY MŰKÖDÉSÉNEK TERVEZÉSE, szervezése, irányítása és ellenőrzése;
  • A logisztikai folyamatok tervezése, összehangolása és felügyelete;
  • Hosszú távú logisztikai tervek kidolgozása, annak folyamatos nyomon követése;
  • A vállalat logisztikai rendszerének költséghatékony működtetése és állandó FEJLESZTÉSE a VEVŐI IGÉNYEK maximális KIELÉGÍTÉSE mellett;
  • Logisztikai projektek támogatása;
  • Közlekedési és vámügyi tevékenység koordinálása;
  • A termeléshez, illetve működéshez szükséges alap- és segédanyag ellátás biztosítása;
  • A logisztikai CSAPAT VEZETÉSE;
  • Szoros kapcsolattartás a beszállítókkal;
  • Beszállítók versenyeztetése, ajánlataik összehasonlítása, kiértékelése;
  • Reklamációk intézése, koordinálása a beszállítók felé.

Elvárások:

  • Felsőfokú logisztikai, közgazdasági vagy műszaki végzettség;
  • 5-8 éves MULTINACIONÁLIS GYÁRTÓ CÉGNÉL SUPPLY CHAIN (logisztika, beszerzés) területen szerzett tapasztalat;
  • Többéves VEZETŐI tapasztalat;
  • Nyitott, megközelíthető, mentoráló vezető;
  • ANGOL vagy NÉMET nyelv tárgyalási szintű ismerete;
  • Kiváló kommunikációs készség;
  • Higgadt, teherbíró, gyakorlatias személyiség.

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

JELENTKEZÉS: ANGOL és magyar nyelvű szakmai önéletrajzát, illetve motivációs levelét az alábbi e-mail-címre várjuk:

aj@tech-people.com

További információ:
Juhász Ágota / Tech People Hungary Kft.
1053 Budapest, Reáltanoda u. 11. 1. em.
Tel: +36 30 730 2543
www.tech-people.com