Regionális logisztikai vezető

Terrán Tetőcserép Gyártó Kft.
Bóly

Feladatok:

  • Több mint 20 fős logisztikai, raktározási csapat vezetése, munkafeladatainak szervezése,   irányítása és ellenőrzése
  • Teljes körű logisztikai folyamat menedzsment, hazai és nemzetközi fuvarszervezés irányítása
  • Raktárkészletek optimalizálása
  • Fuvarozók tendereztetése
  • Logisztikai költségek tervezése és ellenőrzése

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Minimum 5 éves logisztikai vezetői tapasztalat
  • Rendszerszemlélet és a folyamatok átlátásának képessége
  • Határozottság, vezetői alkalmasság
  • Megoldásra fókuszáló hozzáállás
  • Magas szintű számítógépes ismeretek (Microsoft Office, Word, Power Point)
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előnyök:

  • SAP rendszer ismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatások
  • Stabil vállalati háttér
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye, ideje:

  • Bóly
  • Teljes munkaidő

Jelentkezés: allas@terranteto.hu

Monitor

Dupla előnnyel indulunk - MPL Europe Standard

Keresés
Fókuszban
StoreVan – a tökéletes mozgó műhely kialakításához
A Logi-Store Kft. portfóliója nemrégiben új termékcsoporttal bővült. A logisztikai háttérszolgáltatással foglalkozó vállalat megkezdte a StoreVan termékek magyarországi forgalmazását, tervezését és teljes körű beépítését.
Tovább »
A Supply Chain Monitor szaklap főszerkesztője a nemzetközi IFOY Díj zsűritagja
Idén 5 új taggal bővült az IFOY Díj nemzetközi zsűrije. Az újonnan kinevezett zsűritagok közé Magyarország képviseletében Rapi-Jaubert Szilviát, a Supply Chain Monitor szaklap főszerkesztőjét is beválasztották.
Tovább »
Kövessen minket facebookon