Termelési Vezető

Tech People
Termelési Vezető / Production Manager (Automotive, ISO/TS 16949)
Komárom-Esztergom megye

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat, valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Multinacionális partnercégünk megbízásából az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

TERMELÉSI VEZETŐ / PRODUCTION MANAGER (Automotive, ISO/TS 16949)

Feladatok:

  • Több száz fős TERMELÉSI TERÜLET komplex VEZETÉSE;
  • A termelés folyamatos tervezése, irányítása és felügyelete a MUNKABIZTONSÁG, TERMÉKMINŐSÉG, TERMELÉKENYSÉG, és folyamatok figyelembe vételével;
  • Termelési területekért felelős KÖZÉPVEZETŐK munkájának irányítása és ellenőrzése, munkatársak folyamatos fejlesztése, értékelése;
  • Munkatársak kiválasztása, betanítása és motiválása;
  • Az emberi és gépi HATÉKONYSÁG folyamatos elemzése, javaslatok készítése, hatékonyságot javító intézkedések kidolgozása és bevezetése;
  •  A MINŐSÉGI ELVÁRÁSOKNAK megfelelő termelés szavatolása (ISO/TS 16949), minőségi problémák kezelése, minőségjavító és költségcsökkentő projektek szervezése;
  • Beruházások és erőforrások tervezése, megvalósításukban való közreműködés;
  • A vállalati és az AUTÓIPARI szabványok, módszerek és előírások betartásának ellenőrzése a termelésben;
  • Az egészségügyi, biztonsági, környezetvédelmi és gyári szabályok betartásának biztosítása a termelésben.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (GÉPÉSZMÉRNÖK, villamosmérnök);
  • 5-8 éves AUTÓIPARI környezetben szerzett (TIER-1, TIER-2) VEZETŐI TAPASZTALAT (Production Manager, Value Stream Manager, üzemvezető, termelési vezető/ igazgató);
  • Erős technológiai és folyamat optimalizálási háttér;
  • LEAN, Kaizen ismeretek;
  • Tárgyalóképes ANGOL nyelvtudás;
  • Stratégiai gondolkodásmód;
  • Vezetői tapasztalat (300+ fő);
  • Határozott, dinamikus, gyakorlatias személyiség.

Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye

JELENTKEZÉS: ANGOL és magyar nyelvű szakmai önéletrajzát, illetve motivációs levelét az alábbi e-mail-címre várjuk:

aj@tech-people.com

További információ:
Juhász Ágota / Tech People Hungary Kft.
1053 Budapest, Reáltanoda u. 11. 1. em.
Tel: +36 30 730 2543
www.tech-people.com

Monitor

Dupla előnnyel indulunk - MPL Europe Standard

Keresés
Kövessen minket facebookon