Németül beszélő termelési igazgató

Tech People
Németül beszélő termelési igazgató / Production Director
Pest megye

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat, valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

NÉMETÜL BESZÉLŐ TERMELÉSI IGAZGATÓ / PRODUCTION DIRECTOR

Feladatok:

  • Az irányítása alá tartozó részlegek és költséghelyek stratégiai és operatív céljainak kialakítása, operatív működésének irányítása, továbbá a vezetők és beosztottak támogatása a célok elérésében.
  • Az irányítása alá tartozó részlegekre meghatározott éves költségcélok betar(ta)tása.
  • A termelési kapacitások fejlesztése, optimalizálása (költséghatékonyság, rugalmasság, termelékenység).
  • A technológiai folyamatok, irányítása, optimalizálása.
  • Új technológiák, termelési eljárások bevezetésének támogatása, koordinálása (automatizálás, robotosítás, digitalizáció)
  • A termelési átfutási idők, a termékenkénti önköltség, szérianagyság optimalizálása.
  • Beruházások tervezésében, lebonyolításában való közreműködés; a beruházások megvalósításának részlegek közötti koordinációja, műszaki véleményezése a tervezéstől a befejezésig.
  • A karbantartási munkák időbeli ütemezésének felügyelete.
  • Az irányítása alá rendelt részlegek beszerzési igényeinek ellenőrzése.
  • A termeléssel közvetlenül kapcsolatban álló beszállítókkal, szolgáltatókkal való kapcsolattartás, a termelés részére nyújtott szolgáltatások minőségének és költségszintjének ellenőrzése.
  • A minőségmenedzsment által kitűzött célok közvetítése a termelési részlegek dolgozói és a vezetők felé, valamint közreműködés a megvalósításban.
  • Minőségi reklamációk kivizsgálásának felügyelete, a termelési selejt mennyiségének csökkentése.

Elvárások:

  • Felsőfokú  műszaki végzettség (preferáltan GÉPÉSZ- vagy VILLAMOSMÉRNÖK);
  • Legalább 5 év vezetői tapasztalat multinacionális, nagyvállalati környezetben;
  • FÉM- és/vagy MŰANYAG FELDOLGOZÁS (METALS, ELECTRICAL MANUFACTURING, PLASTICS, INJECTION MOLDING, ENERGY) terén szerzett szakmai tapasztalat;
  • ANGOL és NÉMET nyelv tárgyalóképes ismerete;
  • Kaizen, LEAN ismeretek;
  • Rendszerszemlélet, fejlett kommunikációs készség;
  • Konszolidáló személyiség.

Munkavégzés helye:  Pest megye

JELENTKEZÉS: ANGOL és NÉMET nyelvű szakmai önéletrajzát, illetve motivációs levelét az alábbi e-mail-címre várjuk:

aj@tech-people.com

További információ:
Juhász Ágota / Tech People Hungary Kft.
1053 Budapest, Reáltanoda u. 11. 1. em.
Tel: +36 30 730 2543
www.tech-people.com

Monitor

ArcticStore™ - kiemelkedő a szabályozott hőmérsékletű raktározásban

Keresés
Fókuszban
Partnertörténet: A hatékony működés alapja a WebEye rendszere – Piramis Építőház Kft.
A főképp belföldi disztribúcióra specializálódott cég fejlődését a szakértelmükön és átfogó termékkínálatukon túl olyan egyéb tényezőknek is köszönheti, mint a stabil logisztikai működésük.
Tovább »
Kövessen minket facebookon