Műszaki és karbantartási vezető

Tech People
Heves megye

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat, valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Partnercégünk megbízásából az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

MŰSZAKI ÉS KARBANTARTÁSI VEZETŐ

Feladatok:

  • A gyártóüzem MŰSZAKI, ÜZEMELTETÉSI ÉS KARBANTARTÁSI FELADATAINAK koordinálása, ellenőrzése.
  • Gyártástechnológiák folyamatos ellenőrzése, felügyelete, fejlesztés támogatása, felmerülő problémák kezelése.
  • Karbantartó és üzemeltető műszaki létszám OPERATÍV IRÁNYÍTÁSA, értékelése, ellenőrzése.
  • Alvállalkozókkal történő kapcsolattartás, ajánlat, szerződés, teljesítési igazolás felügyelete.
  • Együttműködés a tűz- és munkavédelmi megbízottal.
  • Kapcsolattartás szakhatóságokkal, hatóságokkal, közmű szolgáltatókkal.
  • KARBANTARTÁSI TERVEK készítése, meglévők optimalizálása.
  • Gép karbantartások tervszerű végrehajtása.
  • Gazdaságos üzemeltetés biztosítása.
  • Gyártóeszközök meghibásodásainak minimalizálása, szükség esetén mielőbbi javításuk.
  • Tartalék alkatrész készletek tervezése, a felhasználások optimalizálása, ellenőrzése.

Elvárások:

  • MÉRNÖKI diploma (gépészmérnök, villamosmérnök, műszaki menedzser);
  • MAGYAR/MULTINACIONÁLIS GYÁRTÓ CÉGNÉL (preferáltan Food & Beverages, Pharma, Dairy, Agriculture…) szerzett 5-8 éves műszaki, üzemeltetési tapasztalat (TECHNICAL / MAINTENANCE / FACILITY / PRODUCTION MANAGER);
  • Tulajdonosi szemlélet, termelés közeli hozzáállás;
  • Határozott fellépés, döntésképesség;
  • Jó szervező és koordináló képesség;
  • VEZETŐI KÉPESSÉG (10-30 fő);
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség;
  • Proaktivitás;
  • Aktív ANGOL nyelvtudás.

Munkavégzés helye: Heves megye

JELENTKEZÉS: ANGOL és magyar nyelvű szakmai önéletrajzát, illetve motivációs levelét az alábbi e-mail-címre várjuk:

aj@tech-people.com

További információ:
Juhász Ágota / Tech People Hungary Kft.
1053 Budapest, Reáltanoda u. 11. 1. em.
Tel: +36 30 730 2543
www.tech-people.com

Monitor

Dupla előnnyel indulunk - MPL Europe Standard

Keresés
Kövessen minket facebookon