Műanyag üzemi részlegvezető

Tech People
Műanyag üzemi részlegvezető / Production Area Manager
Budapest vonzáskörzete, M0/Dél

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat, valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Multinacionális partnercégünk megbízásából az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

MŰANYAG ÜZEMI RÉSZLEGVEZETŐ / PRODUCTION AREA MANAGER

Feladatok:

  • Termelési tervhez tartozó gyártási megbízások teljesítése, minőségi és mennyiségi követelmények betartása mellett.
  • A termelési folyamatok irányítása, felügyelete, koordinálása, ellenőrzése és folyamatos optimalizálása.
  • Minőségi eltéréseknél illetve magas selejtarány esetén a hiba ok megállapítása azonnali és javító intézkedések bevezetése, eredményesség igazolása.
  • Termelés során felmerülő akadályok, problémák elhárítása, együttműködve a javításért felelős társrészlegekkel.
  • A beosztott munkatársak szakmai felügyelete, munkájuk koordinálása, folyamatos oktatásuk megszervezése, az üzemi folyamatok operatív irányítása.
  • A költséghely felkészítése a minőségügyi, munkavédelmi és környezetvédelmi auditokra.
  • Aktív részvétel a gyártásbővítésben, termék áttelepítésekben, gépek és perifériák bővítésében, együttműködve az anyavállalattal.

Elvárások:

  • Műanyagipari mérnöki végzettség,
  • Műanyag-fröccsöntésben szerzett 3- 5 év tapasztalat,
  • Termelésben, fizikai állomány vezetésében 1-2 éves vezetői tapasztalat,
  • Kommunikáció szintű német nyelvtudás írásban és szóban,
  • Jó kommunikációs képesség,
  • Jó problémamegoldó képesség,
  • Határozott, proaktív, lendületes személyiség.

Munkavégzés helye: Budapest vonzáskörzete, M0/Dél

JELENTKEZÉS: ANGOL és magyar nyelvű szakmai önéletrajzát, illetve motivációs levelét az alábbi e-mail-címre várjuk:

aj@tech-people.com

További információ:
Juhász Ágota / Tech People Hungary Kft.
1053 Budapest, Reáltanoda u. 11. 1. em.
Tel: +36 30 730 2543
www.tech-people.com

Monitor

Dupla előnnyel indulunk - MPL Europe Standard

Keresés
Kövessen minket facebookon