Logisztikai folyamatfejlesztő

Tech People
Logisztikai folyamatfejlesztő (Autóipar)
Székesfehérvár

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat, valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Multinacionális partnercégünk megbízásából az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

LOGISZTIKAI FOLYAMATFEJLESZTŐ (AUTÓIPAR)

Feladatok:

  • Logisztikai reklamációk kezelése;
  • Logisztikai folyamatok fejlesztése;
  • Beszállítói auditok végrehajtása;
  • Vevői kapcsolattartás;
  • Nem megfelelő termékek, folyamatok kezelése;
  • Reklamációk indítása és kezelése a beszállítók felé;
  • A munkavállalók minőségtudatosságának fejlesztése.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség;
  • Legalább 3 éves minőségbiztosítási tapasztalat autóipari beszállítói cégnél;
  • Releváns logisztikai tapasztalat;
  • Tárgyalási szintű német és/vagy angol nyelvtudás;
  • APQP folyamatokban való jártasság;
  • Különböző minőségügyi technikák ismerete (5WHY, Ishikawa);
  • Beszállítói / Vevői kapcsolattartásban szerzett tapasztalat;
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség;
  • B kategóriás vezetői engedély;
  • ISO-TS 16949 auditori képesítés, és/vagy VDA 6.3 auditori képesítés.

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

JELENTKEZÉS: ANGOL és magyar nyelvű szakmai önéletrajzát, illetve motivációs levelét az alábbi e-mail-címre várjuk:

aj@tech-people.com

További információ:
Juhász Ágota / Tech People Hungary Kft.
1053 Budapest, Reáltanoda u. 11. 1. em.
Tel: +36 30 730 2543
www.tech-people.com

Monitor

ArcticStore™ - kiemelkedő a szabályozott hőmérsékletű raktározásban

Keresés
Kövessen minket facebookon