Karbantartási Vezető

Tech People
Karbantartási vezető
Veszprém megye

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat, valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Multinacionális partnercégünk megbízásából az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

KARBANTARTÁSI VEZETŐ

Feladatok:

  • Karbantartási tevékenységek vezetése, irányítása;
  • Karbantartáshoz szükséges anyagok, alkatrészek, rendelések engedélyezése, géppark karbantartásának irányítása (CNC vezérlésű forgácsoló gépek, hidraulikus présgépek, pneumatikus működtetésű berendezések, stancológépek, hegesztő berendezések);
  • 10+ fő karbantartási csapat vezetése, irányítása (3 műszakban dolgozó villamos, lakatos és esztergályos kollégák, karbantartó mérnök);
  • Dolgozók éves teljesítményértékelése, új dolgozók kiválasztása;
  • Költségek ellenőrzése, mutatószámok nyomon követése;
  • Az előírt dokumentációk, riportok készítése, minőségi követelményeknek való megfelelés;
  • Külsős partnerekkel való kapcsolattartás.

Elvárások:

  • Felsőfokú gépészmérnöki végzettség;
  • Többéves karbantartási területen szerzett szakmai tapasztalat (autóipar, gépipar, fémmegmunkálás, szerszámgyártás);
  • Gyártó cégnél szerzett min. 3-5 év vezetői tapasztalat;
  • Tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás;
  • Nagyfokú felelősségtudat;
  • Microsoft Office ismerete;
  • Határozott, céltudatos személyiség.

Munkavégzés helye: Veszprém megye

JELENTKEZÉS: ANGOL és magyar nyelvű szakmai önéletrajzát, illetve motivációs levelét az alábbi e-mail-címre várjuk:

aj@tech-people.com

További információ:
Juhász Ágota / Tech People Hungary Kft.
1053 Budapest, Reáltanoda u. 11. 1. em.
Tel: +36 30 730 2543
www.tech-people.com

Monitor

Dupla előnnyel indulunk - MPL Europe Standard

Keresés
Fókuszban
StoreVan – a tökéletes mozgó műhely kialakításához
A Logi-Store Kft. portfóliója nemrégiben új termékcsoporttal bővült. A logisztikai háttérszolgáltatással foglalkozó vállalat megkezdte a StoreVan termékek magyarországi forgalmazását, tervezését és teljes körű beépítését.
Tovább »
A Supply Chain Monitor szaklap főszerkesztője a nemzetközi IFOY Díj zsűritagja
Idén 5 új taggal bővült az IFOY Díj nemzetközi zsűrije. Az újonnan kinevezett zsűritagok közé Magyarország képviseletében Rapi-Jaubert Szilviát, a Supply Chain Monitor szaklap főszerkesztőjét is beválasztották.
Tovább »
Kövessen minket facebookon