Gyártástervező

Tech People
Gyártástervező (Autóipar)
Fejér megye

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat, valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Multinacionális partnercégünk megbízásából az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

GYÁRTÁSTERVEZŐ (Autóipar)

Feladatok:

  • A részletes TERMELÉSI TERV ELKÉSZÍTÉSE a vevői igények, az anyagellátási helyzet és a termelés információi alapján. Heti, havi gyártási terv elkészítése
  • A gépek és emberi ERŐFORRÁSOK kihasználásának MAXIMALIZÁLÁSA, a raktárkészlet optimalizálása
  • A termelési tevékenység nyomon követése és jelentések készítése
  • A KISZÁLLÍTÁSOK ÜTEMEZÉSÉNEK támogatása
  • Gyártási rendelések kiadása, nyomon követése; koordinálása
  • Aktív közreműködés az időszakos leltárak alkalmával
  • ERP alapadatok karbantartása

Elvárások:

  • Felsőfokú MŰSZAKI VÉGZETTSÉG
  • 2-4 éves releváns LOGISZTIKAI (GYÁRTÁSTERVEZÉSI) tapasztalat
  • Fejlett analitikus készségek
  • Tárgyalóképes ANGOL nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (erős MS Excel)
  • Rendszerszemléletű gondolkodás

Munkavégzés helye: Fejér megye

JELENTKEZÉS: ANGOL és magyar nyelvű szakmai önéletrajzát, illetve motivációs levelét az alábbi e-mail-címre várjuk:

aj@tech-people.com

További információ:
Juhász Ágota / Tech People Hungary Kft.
1053 Budapest, Reáltanoda u. 11. 1. em.
Tel: +36 30 730 2543
www.tech-people.com

Monitor

Dupla előnnyel indulunk - MPL Europe Standard

Keresés
Kövessen minket facebookon