Business Development Manager

Tech People
Business Development Manager (Villamosmérnök, Világítástechnika, Smart City)
Budapest

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat, valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Partnercégünk megbízásából az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER (Villamosmérnök, Világítástechnika, Smart City)

Feladatok:

  • A vállalat képviselete az ÖNKORMÁNYZATOKNÁL, beruházóknál, tervezőknél, kivitelezőknél, partnereknél;
  • Business Development: ÚJ ÜGYFELEK, világítástechnikai (Lighting, Smart City) projektmunkák felkutatása;
  • BERUHÁZÓK, TERVEZŐK, KIVITELEZŐK látogatása;
  • A vállalat termékeinek ismertetése, ajánlatkészítés;
  • Ügyféltalálkozókon való részvétel, tárgyalások vezetése;
  • Meglévő partnerekkel való kapcsolattartás;
  • Terméktámogatási feladatok, műszaki szakmai tanácsadás.

Elvárások:

  • VILLAMOSMÉRNÖK végzettség (VILÁGÍTÁSTECHNIKAI szakirány előny);
  • Min. 3-5 éves értékesítési tapasztalat ÁLLAMI/ÖNKORMÁNYZATI BERUHÁZÁSOK/Public Sector területén (mérnök-üzletkötő, projektmérnök, műszaki értékesítő, Business Developer, üzletfejlesztő, Lighting/Luminaries Sales Engineer);
  • TERVEZŐ, BERUHÁZÓ vagy MŰSZAKI ELLENŐR cégeknél szerzett tapasztalat;
  • Regionális/külföldi értékesítési tapasztalat előnyt jelent;
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás;
  • Magabiztos fellépés, önálló, eredményorientált munkavégzés;
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség;
  • Projektszemlélet.

Munkavégzés helye: Budapest

JELENTKEZÉS: ANGOL és magyar nyelvű szakmai önéletrajzát, illetve motivációs levelét az alábbi e-mail-címre várjuk:

aj@tech-people.com

További információ:
Juhász Ágota / Tech People Hungary Kft.
1053 Budapest, Reáltanoda u. 11. 1. em.
Tel: +36 30 730 2543
www.tech-people.com

Monitor

Dupla előnnyel indulunk - MPL Europe Standard

Keresés
Kövessen minket facebookon