Agrár Beszerző

Tech People
Agrár Beszerző/ Agricultural Buyer
Hajdú- Bihar megye

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat, valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Multinacionális partnercégünk megbízásából az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

AGRÁR BESZERZŐ/ AGRICULTURAL BUYER

Feladatok:

  • A gyártóüzem ALAPANYAG ellátásának biztosításának segítése (kukorica, búza, szója, vitaminok, gyógyszerek, aminosav, kiskomponensek, adalékok…);
  • Beszerzés adminisztratív támogatása, számlázás, beszerzési jegyek;
  • Szerződések előkészítése, archiválása;
  • A beszerzési folyamatok nyomon követése a vállalatirányítási rendszerben ( SAP);
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (preferáltan MEZŐGAZDASÁGI / AGRÁRMÉRNÖK, TAKARMÁNYOZÁSI ÉS TAKARMÁNYBIZTONSÁGI MÉRNÖK, NÖVÉNYTERMESZTŐ MÉRNÖK, ÁLLATTENYÉSZTŐ MÉRNÖK, ÉLELMISZERIPARI MÉRNÖK);
  • 2-3 éves (Alapanyag) BESZERZŐI tapasztalat;
  • 2-3 év MEZŐGAZDASÁGI háttér, agrár cégnél szerzett tapasztalat;
  • Naprakész piaci ismeretek (növénytermesztési, állattenyésztési, agrárműszaki, élelmiszergazdasági és mezőgazdasági ismeretek);
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség;
  •  Fiatal, ambiciózus, tanulni és fejlődni akaró személyiség,
  • Aktív ANGOL nyelvtudás.

Munkavégzés helye: Hajdú- Bihar megye

JELENTKEZÉS: ANGOL és magyar nyelvű szakmai önéletrajzát, illetve motivációs levelét az alábbi e-mail-címre várjuk:

aj@tech-people.com

További információ:
Juhász Ágota / Tech People Hungary Kft.
1053 Budapest, Reáltanoda u. 11. 1. em.
Tel: +36 30 730 2543
www.tech-people.com

Monitor

ArcticStore™ - kiemelkedő a szabályozott hőmérsékletű raktározásban

Keresés
Fókuszban
Partnertörténet: A hatékony működés alapja a WebEye rendszere – Piramis Építőház Kft.
A főképp belföldi disztribúcióra specializálódott cég fejlődését a szakértelmükön és átfogó termékkínálatukon túl olyan egyéb tényezőknek is köszönheti, mint a stabil logisztikai működésük.
Tovább »
Kövessen minket facebookon